Výmena veľkosti

Na Armik.sk nájdete podrobné tabuľky veľkostí odevov, topánok a doplnkov. Ak ste sa napriek tomu do veľkosti nestrefili, ponúkame vám do 14 dní od obdržania výmenu za správnu veľkosť. Tovar k výmene zašlite do 14 dní od obdržania na našu adresu (platíte poštovné k nám) a poštovné späť od nás budete mať zadarmo.

Oznámenie o výmene veľkosti

Pre výmenu veľkosti stačí vyplniť krátky formulár na konci faktúry a zaslať tovar späť k nám.

Naša adresa:
Netnakup s.r.o.
Tyršova 271
43801 Žatec
Česká republika

Výmenu je možné zaslať aj cez Zásielkovňu, na našu adresu alebo výdajné miesto: Tyršova 1148, 438 01 Žatec (z iného nemôže byť vyzdvihnuté).

Pokiaľ chcete výmenu urýchliť, je možné vyplniť špeciálny formulár Reklamácia. Tu zadáte, za ktorú veľkosť si prajete tovar vymeniť. Vyplnením formulára ho rovno rezervujeme pre Vás (ak je skladom) alebo objednáme od výrobcu (ak skladom nie) - teda ešte skôr, než nám dorazí tovar k výmene od Vás.

Možno tiež vymeniť aj za inú farbu alebo úplne iný tovar. Pokiaľ meníte za drahší tovar, zásielka Vám potom dorazí na dobierku s cenou rozdielu vráteného a tohto iného. Ak za lacnejšie, pripíšte prosím číslo účtu pre vrátenie preplatku (tiež možno doplniť ešte niečím ďalším z našej ponuky v hodnote tohto preplatku).

Počet výmen konkrétneho tovaru
Cena
1. výmena osobitného tovaruZADARMO
Každá ďalšia výmena4,5 €

Výmena veľkosti sa riadi občianskym zákonníkom a Reklamačným poriadkom, ktorý je súčasťou Obchodných podmienok odsúhlasených pri nákupe.

Do troch pracovných dní po obdržaní žiadosti o výmenu veľkosti predávajúci informuje kupujúceho o následnom postupe.